Kde se právě nacházíme?

Hotel Amphone (tř. Kpt. Jaroše 29, Brno)

Hlavní akce, turnaje a bleší trhy se pořádají momentálně v Hotelu Amphone Brno. Hráče Pokémonů zde najdete hlavně o víkendech ve Velkém sálu. Do Velkého sálu se dostanete, když půjdete za recepci na zahrádku a na konci zahrádky najdete už vstup do Velkého sálu. Kapacita pro hráče je zde až 50 míst.


Planeta Her Brno (Palackého tř. 198 /72 , Brno)

Planeta Her Brno je obchod s deskovými hrami a stoly na jejich hraní. Nově prodávají i rozsáhlou nabídku produktů Pokémon TCG. Brzy snad budou dělat i stálé srazy a turnaje. Zatím se zde hráči v žádný pravidelný den nescházejí.


Xzone Brno (Palackého třída 177/50,  Brno)

Prodejna Xzone Brno se přidává k pořadatelům turnajů a srazů v Brně. Prodejnu s hernou najdete na adrese Palackého třída 177/50. Hráči se zde schází hlavně v úterý a ve čtvrtek. Všechny akce v Xzonu Brnu přidávají pořadatelů na FB skupinu zde.


Herna Rishada (Antonína Slavíka 2)

Pod dětskou nemocnicí na adrese Antonína Slavíka 2 se nachází obchod s deskovými hrami Rishada, kde je možné pořídit Pokémon TCG i Magic The Gathering. Od roku 2023  jsme obnovili vztahy s hernou a každý pátek od 16:00 pořádají pravidelná ligová setkání. Více informací zde. Přes prázdniny bývá herna v pátek zavřena.


Čajovna Utopia (Divadelní 603)

Velmi dobře dostupným podnikem je Utopia. V tomto podniku se konají převážně neformální a předem neplánované sešlosti hráčů v menším počtu. Pokud se hráči domluví mezi sebou na Discordu nebo na Facebooku a nemají v žádném podniku rezervovaný stůl předem, nemusí jezdit nikde daleko po Brně a čajovna Utopia na ulici Divadelní jim vždy poskytne herní zázemí. Hráči hrají většinou dole nad kulečníky. Na místě se bohužel neprodávají produkty Pokémon TCG. Momentálně se zde pravidelně nekoná žádná veřejná akce.


Board Game Pub Mystica (Palackého tř. 721)

Poslední místo, které hráči z Brna občas navštěvují se nachází na zastávce Husitská. Deskoherní hospůdka Mystica je místem, kde se pravidelně hrají hry jako Digimon nebo Magic. Podnik sám pořádá deskoherní večery nebo sešlosti hráčů Pokémonů a jiných TCG her. Na místě se bohužel neprodávají produkty Pokémon TCG. Momentálně se zde pravidelně nekoná žádná veřejná akce

Nenašli jste místo, které jste hledali?